Jak to u nás chodí

 

Než k nám pojedete, byli bychom rádi, aby jste věděli jak tu žijeme, a jak bychom rádi, aby to fungovalo.
 
Kouřit na pokojích? Prosíme kouřit mimo ubytovací prostory.
 
Třídit odpad? Ano, v části zvané průjezd u hlavního vstupu jsou nádoby na tříděný odpad: sklo, železo, plast, hliník, papír, nebezpečný odpad, popelnicový odpad, který nelze vytřídit. Koše na třídění odpad najdete i uvnitř.
 
Oheň v krbových kamnech, svíčky, vonné tyčinky? Ano, ale prosím dbejte opatrnosti a nenechávejte děti bez dozoru s jakýmkoliv ohněm. Pro rozdělání ohníčku je připravené ohniště na louce za domem.
 
Maso a zabijačky? My jsme spíše vegetariáni, tak prosím nečekejte stran této tématiky nějaké větší nabídky. Pro Vaše vaření nejraději zajišťujeme čerstvé ryby přímo z nedalekých rybníků nebo sádky. Ale můžeme zajistit i jiné druhy masa.
 
Mléko? Pokud máme rozdojené kozy, je k ochutnání přímo u nás, jinak ctibořská kozí farma GABRETA nabízí kromě mléka i další mléčné výrobky......
 
Vajíčka? Pár slepic chováme, takže vajíčka k dispozici jsou.
 
Zelenina? Nejen domácí, ale i v biokvalitě je tu pro Vás na záhonech. Pokud není vše ze sklizně prodáno, rádi Vám připravíme bedýnku zeleniny pro pobyt nebo na cestu domů.
 
Lednička? Ve společných prostorech je lednička.
 
Televize? Nemáme ani doma, ani v penzionu,  a zveme Vás tak k prožívání skutečného pohodového života v souladu s přírodou.
 
Internet? Připojení máte od nás zdarma přes wifi.
 
Vaše zvířata? Tu s námi všemi mohou být. Jen nějaké neobvykle velké zvíře předem domluvte (slon, velbloud.....).
 
Naše zvířata? Můžete je obdivovat, krmit je tím, co skutečně jedí, ale přístup k nim přece jenom s naším dohledem nebo svolením z důvodu Vašeho bezpečí.
 
Půjčené věci prosím udržujte tak, aby byly zachovány a vždy je vracejte na jejich místo.
 
 
Děkujeme