K tomu všemu můžete vyzkoušet smysluplnou práci, seznámit se s jednotlivými, i méně známými druhy zeleniny - od semínek až po zpracování. Je možné každou zeleninu ochutnat. A při práci je možné poslouchat skřivánky :-)

Děti, které ještě neocení radost z polní práce, se ale rády svezou na jakémkoliv traktůrku, trakaři, káře či kolečku.
Menší i větší děti velmi rády pozorují zvířata nebo se s nimi vesele druží - jsou tu dvě malé fenky, dva kocouři, jedna kočička, stádečko ovcí, přes léto i nějaká drůbež a malé prasátko.

Velký úspěch má na začátku července sklízení sena - nakládání, šlapání, házení vidlemi na půdu. A pak skákání do sena! ......

Kromě toho v rámci statku jsou různé kouty k prolézání, písek, hlína, voda, klacíky, kameny. Je tu uzavřený dvůr s pískovištěm a skluzavkou, za domem houpačky a hřišťátko, velká travnatá plocha v sadu a ohniště.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.

Vytvořte si webové stránky zdarma!